10 rzeczy do zrobienia przed śmiercią

wielki mur

Podczas całego swojego życia, ludzie musza nauczyć się funkcjonowania w społeczeństwie, nauczyć się czynności, które pozwolą na znalezienie pracy oraz umożliwią lepszy strat. Mimo, iż człowiek żyje długo, niewiele ma czasu na rzeczy, które sprawiają mu przyjemność. Kiedy czujemy, że zbliża się śmieć, zastanawiamy się co zrobić, jak się do tego przygotować?

Niestety, do śmierci nie da się przygotować.

Nie ma również wytycznych, co należy zrobić, by śmieć przyszła w konkretnym momencie, jednak jest lista rzeczy, które warto zrobić przed śmiercią.

Przedstawiamy 10 rzeczy do zrobienia przed śmiercią, które sprawią, że w tych ostatnich chwilach będziemy szczęśliwi i poczujemy, że przeżyliśmy swoje życie jak najlepiej.

1. Nauka języka obcego. Niemal każdy człowiek ma swój ulubiony język, którego chciał by się nauczyć.

2. Zmień swój wizerunek. Ufarbuj włosy, zmień fryzurę rób zrób tatuaż. Po prostu zrób coś przyjemnego dla siebie.

3. Wybierz się w wycieczkę dookoła świata.

4. Zacznij żeglować. Możesz wybrać się na wyprawę samotnie, lub w gronie przyjaciół. Spożywaj najlepsze jedzenie, alkohol i zorganizuj huczną imprezę.

5 Weź udział w programie telewizyjnym i zaprezentuj swój talent całemu światu.

6. Wybierz się w odwiedziny do rodziny. Najlepiej pojedź do wszystkich, również tych, z którymi nie masz najlepszego kontaktu. To czas, w którym można by było się pogoić.

7. Stwórz własne drzewo genealogiczne. Dzięki temu, będziesz blisko tych, których kochasz.

8. Zakop kapsułę czasu. Kiedy Twoje wnuki podrosną, będą mogły przypomnieć sobie chwilę z Tobą oraz zatrzymać wyjątkowe pamiątki, które im zostawisz.

9. Udaj się na wycieczkę do dziczy. Postaraj się zdobyć pożywienie i zrobić własny szałas.

10. Wybierze się do miejsca, które uznajesz za koniec świata. Zrób sobie zdjęcie, zjedz lokalne danie i ujarzmij dzikie zwierze.

Jest wiele propozycji, które mogą sprawić, że ten trudny okres, będzie dla Ciebie łatwiejszy. Nie ograniczaj się, bierz z życia garściami i spraw, że poczujesz spełnienie.

4/5 - (ilość ocen: 6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *