5 haków kosmetycznych, które zmienią sposób podróżowania

oko

Zarówno kobieta jak i mężczyzna przeżywają wiele trudności w czasie podróży. Ograniczone warunki higieniczne stanowią dla niej nie lada przeszkodę, z którą musi się ona borykać. Dowiedz się, na co postawić w czasie wojaży, tak, aby uroda była zadbana, niczym podczas codziennego dnia. Zdradzamy 5 life haków, które przydadzą się podczas podróżowania. Zaczynamy!

1. Dbanie o czystość podczas biwaku

Bez bieżącej wody trudno cały czas mieć czyste ręce. Odrobina pianki do golenia to sposób na pozbycie się zarazków. Sposób ten jest dobry szczególnie dla mężczyzn, ale i kobiety mogą z niego korzystać, kiedy nie ma akurat mydła i środków higieny. Mimo, że pianka do golenia to spore gabaryty, warto ją zabrać na pokład, gdyż można dzięki niej zrobić więcej niż tylko się ogolić.

2. Jak spakować kosmetyki dla kobiety

W podróż zabierz ze sobą małe opakowanie żelu na bazie wody, butelkę toniku, próbki serum i próbki kremu. Wiele kosmetyków zabranych w całości to poświęcenie miejsca w walizce, które można wykorzystać lepiej. Koniecznie zabieraj ze sobą próbki kosmetyków z drogerii, które teraz mogą okazać się niezwykle pomocne. Skompletuj całą listę i przekonaj się, że kosmetyki też mogą być podręczne i wcale nie trzeba na nie dodatkowego ekwipunku. To tak zwana koreańska pielęgnacja.

3. Szybki peeling w trudnych warunkach?

Zamiast słodzić swoje ulubione picie, warto postawić na metodę nieszablonową. Będąc gdziekolwiek warto wziąć ze sobą cukier jednorazowy. Po dodaniu go do żelu do twarzy, uzyskasz metodę na skuteczny i prosty peeling. Kryształki cukru działają w tym aspekcie niewiarygodnie skutecznie. Twoja twarz nabierze blasku i zostanie prawidłowo oczyszczona.

4. Krem do twarzy o smaku kokosa?

Każdy czasem jest zapominalski. Krem do twarzy to rzecz, która nie przychodzi nam na myśl jako pierwsza w kwestii pakunku na wyprawę. Nawet jeśli masz w planach go zabrać, a chcesz zaoszczędzić miejsce, warto postawić na krem kokosowy. Jego uniwersalne właściwości pomogą również w tej sytuacji. Na co dzień może szkodzić cerze, ale teraz to dobry sposób na ochronę twarzy i zapewnieniu sobie tymczasowej pielęgnacji.

5. Zadbaj o siebie w nocy

Podróże to często trudne warunki, z którymi trzeba się uporać. Aby temu zapobiec, warto wziąć ze sobą małą podszewkę na poduszkę lub zwyczajną chustę. Spanie w autokarze, samolocie lub hotelu może nie być dla Ciebie komfortowe i skończyć się dotkliwie dla cery. Z tego względu warto zadbać o kwestie ochrony twarzy w nocy. To proste!

2.4/5 - (ilość ocen: 5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.