10 Miejsc Które Warto Zobaczyć Przed Śmiercią

mały świat

Codzienne obowiązki sprawiają, że nie mamy wystarczającej ilości czasu na zadbanie o siebie czy udanie się na zasłużony odpoczynek. Każdy człowiek, marzy o podróży, zwiedzaniu krajów, o których tylko słyszał z pogłosek, lub poznaniu kultury i zwyczajów państw, które zawsze uznawał za wyjątkowe.

Niestety, każde, nawet te dobrze opracowane plany, może popsuć nagła, straszna wiadomość. Śmierć.

Co zrobić w sytuacji, gdy zostanie ogłoszony wyrok? Nie poddawać się i spełnić swoje marzenia, na przykład wyjechać w podróż i zobaczyć miejsca, których nigdy nie widzieliśmy lub przeciwnie, udać się tam, gdzie czuliśmy się najlepiej.

Oto lista 10 miejsc które warto zobaczyć przed śmiercią.

1. Wybierz się do miejsca, w którym organizowane są podwodne rejsy i zobacz z bliska, jak wygląda podwodna fauna i flora.

2. Wybierz się do Watykanu, miejsca, w którym wierni gromadzą się by zobaczyć papieża.

3. Wybierz się na spacer po Chińskim Murze.

4. Przepłyń się gondola w Wenecji, podziwiając jej piękne kamienice.

5. Disneyland to miejsce, w którym poczujesz się jak dziecko. Wybierz się do Disneylandu i skorzystaj ze wszystkich atrakcji.

6. Zobacz Zorzę Polarną.

7. Wyjedź na bezludną wyspę. Zażywaj słonecznych kąpieli, jedz tamtejsze owoce, pij pyszne drinki a wieczorem, oglądaj gwiazdy leżąc na plaży.

8. Wyjedz do Amazonii i zmierz się z prawdziwymi żywiołami.

9. Wybierz się na wycieczkę do Francji. Jedz owoce morza i pij pyszne wino. Na dokładkę wybierz się do winnicy i zobacz, jak wygląda przygotowanie wina.

10. Odwiedź wszystkie państwa, których pierwszą literą w nazwie jest litera, od której zaczyna się Twoje imię. Zapoznaj się z lokalną historią, daniami, legendami oraz zobacz wszystkie, najciekawsze zabytki tego Państwa, robiąc sobie przy nich pamiątkowe zdjęcia.

Lista miejsc, do których warto pojechać przed śmiercią, z pewnością może być długa. W dużej mierze, zależy to od naszych upodobań i zwyczajów, dlatego powyższa lista to tylko przykładowe miejsca.

4.3/5 - (ilość ocen: 7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *