Co jest w moim portfelu? Najlepsze polskie karty kredytowe

portfel

Niezależnie czy podróżujesz, czy spędzasz czas w swojej miejscowości, prawie każdy korzysta dziś z kart kredytowych. Są one przede wszystkim wygodne w użytkowaniu i poręczne. Jeśli jesteś ciekawa, jakie są najlepsze polskie karty kredytowe, zapraszamy na mały rekonesans. Odkryj najlepsze oferty kart i załóż konto. Zaczynamy!

Karta kredytowa to zobowiązanie

Według definicji karta kredytowa to środek płatniczy, wydawany w celu obsługi limitu kredytowego. Przed otworzeniem sobie karty kredytowej warto dokładnie przeczytać umowę. Limit wymaga spłaty całościowej lub częściowej, według wcześniejszych ustaleń.

Karta kredytowa to zobowiązanie, które może przysłużyć do tworzenia dużego długu, ale może też być narzędziem do sprawnego realizowania swoim planów. Droga jaką wybierzesz zależy tylko od Ciebie.

Jakie są najlepsze polskie karty kredytowe?

Największym zainteresowaniem w zestawieniu internetowym cieszy się karta banku city handlowy. Firma oferuje opłatę roczną w wysokości 0/144 zł, oprocentowanie sięgające 7,2%, okres bezodsetkowy przez 56 dni.

Ciekawym wyborem jest także karta banku BNP Paribas, za którą rocznie trzeba zapłacić 0/108 zł, takie samo oprocentowanie jak city handlowy i taki sam okres bezodsetkowy. Visa Turbokarta banku Santander to z kolei opłata roczna w wysokości 0/58,8 zł, takie samo oprocentowanie i okres bezodsetkowy opiewający na 54 dni. Dla podróżników ciekawą opcją jest karta T-mobile Travel. Dużym uznaniem cieszy się także karta banku Millenium Impresja.

Warto zwrócić na nią uwagę przez najkrótszy okres odsetkowy sięgający 51 dni. Poza tym mamy do wyboru bank ING, mBank, Santander, Credit Agricole. Poza formalnościami warto wybrać karty, które są personalizowane, co czyni je bardziej atrakcyjnymi wizualnie. Gdy wybierzesz ofertę dla siebie, wybierz grafikę, która będzie unikalna.

Jaką kartę wybrać?

Rozważ wszystkie aspekty zakupu. Wiele kart kredytowych wiąże się z ukrytymi płatnościami. Aby tego uniknąć wnikliwie przeczytaj ofertę banku i dokonaj zakupu na podstawie indywidualnych potrzeb. Wybierając kartę kredytową nie ma jednego sposobu na satysfakcję. Zalecamy w tym aspekcie dużą ostrożność.

3.7/5 - (ilość ocen: 7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.