Upewnij się, że pobierzesz te 5 aplikacji przed wyruszeniem w drogę.

google mapy

Przemieszczanie się podczas podróży stanowi nieodłączny jej element, który z pewnością będzie dużą częścią całej podróży, zwłaszcza u osób, które jadąc w dane miejsce, chcą zobaczyć i zwiedzić jak najwięcej i jak najlepiej wykorzystać swoją podróż pod tym względem.

Takie przemieszczanie się wymaga z pewnością dobrej organizacji i dyscypliny oraz trzymania się planu, by podróż mogła przebiec sprawnie. Bardzo przydatna okazać się może w takich okolicznościach również dobra orientacja w terenie i umiejętność rozpoznania i czytania różnego rodzaju map, znaków i informacji, na które można natrafić po drodze, a które mogą być niezwykle pomocne i przydatne, zwłaszcza dla osób, które przyjechały z innego kraju.

Dzięki temu, że technologia i urządzenia są obecnie bardzo dobrze rozwinięte, dobrze jest również wykorzystać to w swojej podróży. Przed podróżą warto więc upewnić się, że mamy na naszym smartfonie przydatne aplikacje, które mogą być bardzo pomocne podczas szukania różnego rodzaju miejsc.

1. Mapy Google

To bardzo popularna i dobrze znana wielu propozycja, która posłużyć może nie tylko podczas podróży krajowych, ale także zagranicznych. To świetne rozwiązanie i uzupełnienie tradycyjnej mapy. Jest możliwość wyznaczenia trasy, szukania destynacji oraz włączenie lokalizacji, co umożliwi obserwowanie tego, w którym dokładnie kierunku się przemieszczamy.

2. E-podróżnik

To dobra aplikacja zwłaszcza do tego, by przemieszczać się pomiędzy miastami. Pokazuje różne rodzaje transportu publicznego, jak również ceny za bilet, dokładne przystanki, itp.

3. JakDojade

Świetna aplikacja do tego, aby sprawnie poruszać się w obrębie miasta komunikacja miejską. Pokazuje dokładne przystanki, dokładny czas odjazdu, a także możliwość dotarcia do danego miejsca z przesiadką. Posiada również wiele innych, przydatnych funkcji.

4. Booking.com

Niezwykle popularna aplikacja w różnych obszarach świata, dzięki której można bezpiecznie i wygodnie zarezerwować dobry i odpowiadający nam nocleg.

5. BlaBlaCar

Aplikacją, która przynosi obustronne korzyści zarówno pasażerowi, jak i kierowcy, jest BlaBlaCar. To aplikacja, którą wykorzystuje się głównie w celu dłuższych przejazdów samochodem.

4.6/5 - (ilość ocen: 8)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.